PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794093}

Na podsłuchu

Baby Phone
5,7 1 199
ocen
5,7 10 1 1199
Na podsłuchu
powrót do forum filmu Na podsłuchu

Słabizna

ocenił(a) film na 3

Jedyne, co było tu dobre, to piosenka wykonywana przy pianinie.

ocenił(a) film na 9
LinaInverse

Serio? - a coś merytorycznie? Jestem ciekawa jak można mieć tak upośledzoną percepcję...

ocenił(a) film na 3
kinia76

Proszę bardzo: komedia nie trafia w moje poczucie humoru. Wrzaski i negatywna energia rodem z Rodzinki.pl. Postaci płaskie na tyle, że w ogóle nie przejęły mnie ich losy. Po tym filmie jedyną moją reakcją było obojętne wzruszenie ramion. Więcej nic nie powiem, bo oglądałam to chyba z pół roku temu i niewiele pamiętam. Szalenie niezapamiętywalny.

ocenił(a) film na 9
LinaInverse

dziękuję :) - mnie akurat poruszyły postacie w tym filmie. bardzo. pozory, pozory, pozory...życie. świetnie zagrane - może ciężko utożsamiać się z nimi, bo są zwyczajni - ani urodziwi specjalnie, ani czarujący - od tak przeciętniacy...w moim odczuciu jeden z lepszych filmów jakie ostatnimi czasy oglądałam. nie znam rodzinki.pl - nie wiem co to jest. ale na pewno w jednym się zgadzamy - piosenka w trakcie filmu dobra. baaaaaardzo. pozdrowienia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones